Několik základních čísel

Seznamka HledamVztah.cz

7827 +
Žen
19825 +
Mužů
8 let +
Tak dlouho už seznamujeme lidi.
Naše vize

Seznamka jen pro vážné vztahy

Seznamování lidí se věnujeme už od roku 2014. To se sešel Libor s Filipem a začali dávat dohromady první verzi webu. Když je omrzelo pít kafe jen ve dvou, přidali se Monika a Jakub. Jakub sice kávu nepije, ale ostatní ho ke stolu pustí i s hrnkem čaje.

Co kdo dělá?
Filip programuje, Jakub se stará o odstraňování operačních problémů, Monika se osobně věnuje uživatelům a Libor je všechny drží na správné cestě.

Kontakt: Monika@HledamVztah.cz

Ceny: Základní služby/funkce jsou zdarma. Aktivace placených služeb/funkcí je zpoplatněna. Cena za danou dobu služeb a možnosti platby se zobrazí uvnitř ve Vašem účtu na seznamce.

Právní ujednání: Podmínky používání služby a Zásady nakládání s osobními údaji jsou k nalezení v sekci "Smlmuvní podmínky", resp. "Zásady ochrany soukromí"Zásady nakládání s osobními údaji obsahují i ujednání týkající se ochrany osobních údajů, cookies a zasílání obchodních sdělení.

Správu tohoto portálu vykonává společnost Amare duo s.r.o., se sídlem Kaprova 42/14, Praha 1, 110 00, Česká republika, společnost zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn C 370892, IČ 17378494, a to prostřednictvím svých zaměstnanců a partnerů. Email: info@happysupport.net; Tel.: +420 732 985 992